Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.5
What Comes After LoveRated ★ 3.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.5
Cinderella ClosetRated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5