Titles you rated
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.5
Miss ConspiratorRated ★ 1.0
Detective Conan: Quarter of SilenceRated ★ 4.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 0.5
Don't ClickRated ★ 3.0
Ghost SweepersRated ★ 1.5
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Mourning GraveRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 5.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Drag Me to HellRated ★ 2.5
Like a VirginRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 0.5
Lifting King KongRated ★ 3.0
FluRated ★ 3.5