Movies
Ratings
134
JawsRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 4.0