Titles you rated
Hidden SingerRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.5