Titles you rated
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
MaleficentRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 0.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 1.5
The GiverRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.5