Movies
Ratings
31
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 3.0
Fast & FuriousRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.0
Air Force OneRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
Rush HourRated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 2.0
UnknownRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 5.0