Series
Ratings
79
Takopii's Original SinRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The Kidnapping DayRated ★ 3.0
Although I Am Not a HeroRated ★ 3.0
Behind Her EyesRated ★ 3.0
Queen of TearsRated ★ 1.5
Blue Eye SamuraiRated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.5
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Pyramid GameRated ★ 3.5
MovingRated ★ 2.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 2.5
Bunny DropRated ★ 4.0