Series
Ratings
18
You're My PetRated ★ 0.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0