Titles you rated
3 IdiotsRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
UndoRated ★ 2.0
Knight and DayRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
ThorRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0