Titles you rated
The Big ShortRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 2.5
The PriestsRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
MementoRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0