Series
Ratings
37
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Love with FlawsRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Beautiful MindRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
RevengeRated ★ 0.5
Penny DreadfulRated ★ 2.0
Downton Abbey Season 1Rated ★ 2.0
ParenthoodRated ★ 5.0
Parenthood Season 2Rated ★ 5.0
Parenthood Season 3Rated ★ 4.0
Parenthood Season 5Rated ★ 4.0