Titles you rated
CenoteRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
LoveRated ★ 4.5
My WinnipegRated ★ 4.0
Pastoral: To Die in the CountryRated ★ 3.5
ClimaxRated ★ 3.5
PoetryRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Encounters at the End of the WorldRated ★ 3.5
Close Your EyesRated ★ 4.0
Sans SoleilRated ★ 3.5
BirthRated ★ 4.0
Into the InfernoRated ★ 3.5
La SoufrièreRated ★ 3.5
Burden of DreamsRated ★ 4.0
Under the SkinRated ★ 5.0
Showing UpRated ★ 2.0
In the Realm of the SensesRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 3.0