Titles you rated
Bad BoysRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
The Numbers StationRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 2.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0- Big Mommas: Like Father, Like SonRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.0