Titles you rated
WonkaRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.0
Yaksha: Ruthless OperationsRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 2.0
Arthur ChristmasRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 3.0
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
On the LineRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0