Titles you rated
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0