Movies
Ratings
195
American MadeRated ★ 3.5
The Last SamuraiRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 4.5
Crazy Rich AsiansRated ★ 3.5
SelmaRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
RawRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
We're the MillersRated ★ 5.0
St. VincentRated ★ 4.0
HeadhuntersRated ★ 5.0
Darkest HourRated ★ 4.5
22 Jump StreetRated ★ 4.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 3.5
MunichRated ★ 5.0
The DebtRated ★ 4.5
Body of LiesRated ★ 4.0
The InsiderRated ★ 4.5