Movies
Ratings
177
What Happened to MondayRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 4.5
HancockRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
The Classified FileRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Fabricated CityRated ★ 4.5
LoganRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0