Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
The EmploymentRated ★ 3.5
Dust KidRated ★ 2.0
DamselRated ★ 1.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
6/45Rated ★ 2.0
SmugglersRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Drifting HomeRated ★ 1.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.0