Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 1.0
My Instant Death Ability Is So Overpowered, No One in This Other World Stands a Chance Against Me!Rated ★ 0.5
BOFURI: I Don’t Want to Get Hurt, so I’ll Max Out My Defense. Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Reborn as a Vending Machine, I Now Wander the DungeonRated ★ 2.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.5