Movies
Ratings
143
ElephantRated ★ 3.0
The Thin Red LineRated ★ 2.0
MementoRated ★ 4.0- AliveRated ★ 4.0
DriveRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0
Sex, Lies, and VideotapeRated ★ 3.0
CarrieRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 2.0
The MissionRated ★ 4.0
In the Name of the FatherRated ★ 5.0
City of Life and DeathRated ★ 3.0
The AbyssRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0