Titles you rated
Don't Look UpRated ★ 5.0
BabylonRated ★ 5.0
DuneRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
The RoadRated ★ 5.0
He Was a Quiet ManRated ★ 5.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Who are You?Rated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
The SwindlersRated ★ 2.0