Movies
Ratings
611
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Up in the AirRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
Raiders of the Lost ArkRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pitch PerfectRated ★ 3.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BladeRated ★ 3.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5