Series
Ratings
135
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
The TrunkRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The WhirlwindRated ★ 3.5
Captivating the KingRated ★ 5.0
My DemonRated ★ 3.5
Gyeongseong Creature Season 2Rated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 4.0
The Devil's PlanRated ★ 4.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
Destined With YouRated ★ 4.5
Behind Your TouchRated ★ 4.0
The IdolRated ★ 3.5
King the LandRated ★ 3.0
CelebrityRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 5.0