Titles you rated
GoldfingerRated ★ 5.0
Dead Man WalkingRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 3.0
King KongRated ★ 3.0
Great ExpectationsRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
Immortal BelovedRated ★ 5.0
Malcolm XRated ★ 5.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 4.0
The BabeRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 2.0