Movies
Ratings
141
The HandmaidenRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5
ResistanceRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
WonderRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 2.0
InceptionRated ★ 4.5
Everything, EverythingRated ★ 2.0
The Half of ItRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.5
A Dog's JourneyRated ★ 4.5
Midsommar Director's CutRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5