Series
Ratings
37
Padam PadamRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 4.0
Demetan Croaker, The Boy FrogRated ★ 4.0- Dooly the Little DinosaurRated ★ 3.5
Fate/stay nightRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 3.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 8Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.5