Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
How I Live NowRated ★ 3.5
ByzantiumRated ★ 3.0
BrooklynRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 4.0
Elephant SongRated ★ 4.0
I Killed My MotherRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.5
The Riot ClubRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0