Movies
Ratings
735
Water LiliesRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Maleficent Mistress of EvilRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.5
PersonaRated ★ 4.0
Set It UpRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
Innocent ThingRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0