Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5