Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
TempestRated ★ 2.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.5
CelebrityRated ★ 3.0
Love Is for SuckersRated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0