Titles you rated
Jason BourneRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Shot CallerRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 2.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.0
JokerRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
BrightburnRated ★ 2.5
Il MareRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0