Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
Goblin SlayerRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5