Titles you rated
The FallRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
The HelpRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5