Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 5.0
TullyRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
DangalRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
Erin BrockovichRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 4.0
BurntRated ★ 3.0
OkjaRated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Still AliceRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0