Titles you rated
ChernobylRated ★ 4.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Lunch QueenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- SoulmateRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.0