Movies
Ratings
316
ShrekRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
SabrinaRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 5.0
The Sisterhood of the Traveling PantsRated ★ 5.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 3.0
The Prince & MeRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.0
P.S. I Love YouRated ★ 4.0
Sex and the City 2Rated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
A Cinderella StoryRated ★ 4.0