Movies
Ratings
231
UnlockedRated ★ 2.0
HuntRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
The StrangersRated ★ 0.5
Paranormal ActivityRated ★ 1.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 1.5
EpitaphRated ★ 3.5
ContagionRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 2.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 1.5
InfernoRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
The OthersRated ★ 2.5
LifeRated ★ 3.0
Terrified AterradosRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0