Movies
Ratings
427
Midnight in ParisRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Thread of LiesRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 1.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 2.5
SunflowerRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 1.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0