Movies
Ratings
278
ElementalRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 2.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
12 Angry MenRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0