Titles you rated
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Horimiya: The Missing PiecesRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.5
Blue LockRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5