Movies
Ratings
395
The Exit 8Rated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 4.0
Transformers OneRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 5.0
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.0
300Rated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 1.0
LonglegsRated ★ 1.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
AlienRated ★ 3.5
Monty Python and the Holy GrailRated ★ 4.0