Titles you rated
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 4.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.0- HeroRated ★ 1.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
FallRated ★ 2.5
HuntRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 1.0