Titles you rated
 The TerrorRated ★ 5.0 The TerrorRated ★ 5.0
 SirenRated ★ 4.5 SirenRated ★ 4.5
 The TunnelRated ★ 4.5 The TunnelRated ★ 4.5
 CastlevaniaRated ★ 4.5 CastlevaniaRated ★ 4.5
 Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 5.0 Ayakashi: Samurai Horror TalesRated ★ 5.0
- Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.5
 The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 5.0 The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 5.0
 MarianneRated ★ 4.5 MarianneRated ★ 4.5
 Ahiru no SoraRated ★ 4.5 Ahiru no SoraRated ★ 4.5
 Persona: Trinity SoulRated ★ 4.5 Persona: Trinity SoulRated ★ 4.5
 Teen TitansRated ★ 4.5 Teen TitansRated ★ 4.5
 Locke & Key Season 1Rated ★ 5.0 Locke & Key Season 1Rated ★ 5.0
 Black Clover Season 1Rated ★ 4.5 Black Clover Season 1Rated ★ 4.5
 Seven Mortal SinsRated ★ 4.5 Seven Mortal SinsRated ★ 4.5
 Demon Lord, Retry!Rated ★ 4.5 Demon Lord, Retry!Rated ★ 4.5
 ScreamRated ★ 4.5 ScreamRated ★ 4.5
 Regular ShowRated ★ 4.5 Regular ShowRated ★ 4.5
- EasyRated ★ 4.5
 Hemlock GroveRated ★ 5.0 Hemlock GroveRated ★ 5.0
 Scream QueensRated ★ 5.0 Scream QueensRated ★ 5.0