Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5
UnnaturalRated ★ 4.5
EXO's SHOWTIMERated ★ 4.5- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 5.0
Himouto! Umaru-chanRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Idol RoomRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0