Movies
Ratings
561
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Black HouseRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 2.5
Coyote UglyRated ★ 3.0
Sea FogRated ★ 2.5
The ChaserRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.0
The FugitivesRated ★ 3.0
VideodromeRated ★ 3.0
It Happened One NightRated ★ 3.5
Helter SkelterRated ★ 2.5
The Stepford WivesRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
MoneyballRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.0
Hunter KillerRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 2.5