Titles you rated
AnnaRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.0
My Favorite MemberRated ★ 3.0
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.5- Magical DoReMiRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0