Movies
Ratings
100
TwilightRated ★ 4.0
GreaseRated ★ 5.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
Shark TaleRated ★ 2.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Sex and the CityRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 2.0
TarzanRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 5.0
CarsRated ★ 2.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0