Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TRON: AresRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 4.0
NEMURUBAKA: Hypnic JerksRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 3.0
Just For Meeting YouRated ★ 3.0
TRON: LegacyRated ★ 3.0
Lost in StarlightRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5