Movies
Ratings
375
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Okay! MadamRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
On the LineRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
365 DaysRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
San AndreasRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
BaywatchRated ★ 3.5
Long Live the KingRated ★ 3.5
The King's LettersRated ★ 2.5