Series
Ratings
158
Link ClickRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 2.0
Ace of the DiamondRated ★ 5.0- Ace of Diamond: Second SeasonRated ★ 5.0
Ace of Diamond Act IIRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.0
Beyond The BoundaryRated ★ 3.0
A Certain Scientific RailgunRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 1.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Tokyo RevengersRated ★ 3.0
xxxHOLiCRated ★ 4.0- Mermaid Melody Pichi Pichi PitchRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 2.5